Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,35 zł , zmiana od tamtej pory: 16,80%

Kolejne zakupy zrobiłem

Zgłoś do moderatora
Powiem Wam tak szczerze że tak zachwala I xtb jaki to będzie odpal Armata i tak dalej stoi od miesiąca że się niedobrze robi A Rainbow cały czas do góry to samo było z enterem korekta i z powrotem będzie do góry a na xtb nic się nie dzieje Nostalgia więc jednak było warto i dalej warto dokupywać. Za chwilę nie kupicie po 23
  • Kolejne zakupy zrobiłem Autor: ~Baron

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -1,74% 22,60 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.