Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,83 zł , zmiana od tamtej pory: -61,41%

Kolejne rekordy hossy przełożą się w końcu na run na fundusze

Zgłoś do moderatora
"TFI powinny już wkrótce rozpocząć kolejną fazę >żniw< - liczne tytuły prasowe o zyskowności inwestycji na GPW przyniosą lepszy efekt, niż komercyjne reklamy funduszy, nastąpi naturalny przepływ środków z bezpiecznych inwestycji na rynek akcyjny. Beneficjentami będą zapewne również pomijane od dwóch kwartałów spółki z swig80 " - fragment news lettera.
  • Kolejne rekordy hossy przełożą się w końcu na run na fundusze Autor: ~morwa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS 4,17% 2,25 2019-06-18 09:13:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.