Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,70 zł , zmiana od tamtej pory: 22,36%

KOLEJNE INFO!!! 3 porty gotowe do eksportu!

Zgłoś do moderatora
Statek, który wczoraj wyruszył z portu w Odessie dopłynął bez problemów do Turcji!

Kolejne świetne informacje poniżej:

Na Ukrainie gotowe do eksportu są 3 porty

W trzech ukraińskich portach rozpocznie się ruch eksportowo-importowy. W szczególności mówimy o portach Odessa, Czarnomorsk i Piwdenny. Poinformował o tym minister infrastruktury Ukrainy Ołeksandr Kubakow na antenie teletonu informacyjnego.

„Dwa porty – Odessa i Czarnomorsk są gotowe. W tym tygodniu będziemy oboje wysyłać z nich statki i czekać na wejście. Do końca tygodnia mamy nadzieję, że port „południowy” również będzie gotowy: od końca tygodnia do początku następnego statki zaczną odpływać i przypływać” – powiedział minister.

Według niego kolejnym krokiem będzie rozwój konsultacji dotyczących odbudowy portu Mikołajów. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -1,53% 29,00 2024-02-28 15:38:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.