Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,78 zł , zmiana od tamtej pory: -18,51%

kolejne 243 mln

Zgłoś do moderatora

Zarząd MIRBUD S.A. (dalej: "Emitent"), działając zgodnie z Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR informuje, że w dniu 30 czerwca 2021 roku konsorcjum firm w składzie: ? MIRBUD S.A. z siedzibą w Skierniewicach (Lider Konsorcjum), ? KOBYLARNIA S.A. z siedzibą w Kobylarni (Partner Konsorcjum) podpisało umowę ze Skarbem Pan?stwa - Generalnym Dyrektorem Dro?g Krajowych i Autostrad z siedziba? w Warszawie, ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa. Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i wykonanie zadania pn. "Zaprojektowanie i budowa obwodnicy miejscowości Gostyń w ciągu drogi krajowej nr 12". Wartość umowy: 246 832 635,59 zł brutto. Termin realizacji zadania: 36 miesięcy od daty podpisania umowy. Do czasu realizacji robót budowlanych nie wlicza się okresów zimowych (tj. od 16 grudnia do 15 marca).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD -1,27% 3,90 2021-10-27 17:00:00