Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,34 zł , zmiana od tamtej pory: 70,83%

Kolejna ściema

Zgłoś do moderatora
Jak uruchomiono "niby zbiórkę" ze stajni na E. Schroegera ,90B, to wszyscy się cieszyli że tak dużo transakcji, że jest spory popyt. W pewnych wątkach gdzie poddawano w wątpliwość że prosta giełda nie działa, napisało nawet ze 2ch inwestorów co to niby kupili udziały w OZE Energetyka. Ot naganiacze i klakierzy zarządu jak się teraz okazało.
Tak, tak, nikt inny udziałów nie nabył jak tylko Prosta Giełda łyknęła całą emisję 6000 udziałów.
Ale jaką piękną ściemę wam wcisnęli, że niby było 77 transakcji, ahahahhaha czyli że co Prosta Giełda kupowała udziały co 20 minut po kilka sztuk? Nie to poprostu wielka ściema, bo Prosta Giełda nie działa.
Zarejestruj się jeden z drugim i spróbuj kupić udział czegokolwiek a zobaczysz że tam nic nie działa.
Manipulują informacjami i podają, że już jakieś udziały niby sprzedali ale wpisać sobie cyfrę na stronie internetowej to nie to samo co działający serwis! Buahahaha ale was strzygą i wciskają kit. Teraz macie większość udziałów w Prostej Giełdzie która sama obejmuje udziały w spółka niby notowanych na tej giełdzie. Buahahahah

Zapytajcie prezesa na czacie dlaczego nie podał informacji o tym jak zapłacono za udziały w OZE? Gotówką czy aportem? Jak aportem to ciekaw jestem co to za aport, hahahahah

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MTENERGIA 6,69% 0,57 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.