Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,32 zł , zmiana od tamtej pory: -51,52%

Kolejna podbitka pod ubranie leszcza i zwała

Zgłoś do moderatora
A przypominam że spółka nic nie robi ani nic nie zarabia. Kupowac ich akcje to jak spuszczac kase w kiblu. Tk jiż lepiej dać bezdomnym.
Pozdrawiam
Profesjonalny inwestor - Tajger
  • Kolejna podbitka pod ubranie leszcza i zwała Autor: ~Tajger

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PREMIUMF 3,23% 0,64 2020-04-09 16:42:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.