Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,43%

Kolejna odsłona kryzysu energetycznego

Zgłoś do moderatora
Energia elektryczna na tzw. rynku dnia następnego we Francji przekroczyła dziś 300 euro za MWh, przekraczając październikowy szczyt i ustanawiając nowy 9-letni rekord. To dopiero czwarty w historii przypadek, kiedy cena wzrosła powyżej 300 €, ale poprzednie miały miejsce podczas zimowych szczytów mrozu i były krótkotrwałe. Aż strach pomyśleć, co może nas czekać w styczniu.

https://stooq.pl/mol/?id=22920
  • Kolejna odsłona kryzysu energetycznego Autor: ~kolejnakolej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ZEPAK 5,31% 15,46 2022-05-16 17:00:00