Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: -45,40%

kolejna emisja ratunkowa w drodze?

Zgłoś do moderatora
Wg. opinii biegłego:
cyt. "Środki pieniężne Jednostki stanowią 13% jej aktywów i na dzień bilansowy wykazują wartość 360 tys. zł. Wartość środków pieniężnych w kasie Spółki na dzień 31 grudnia 2020 r. wyniosła 168 tys. zł, co stanowiło 47% środków pieniężnych ogółem. Do dnia sporządzenia sprawozdania finansowego środki pieniężne nie zostały przekazane z kasy na rachunek bankowy Spółki. "
w kasie to może mają a może nie mają, więc 360 tys - 168 tys. = 172 tys zł, i to jest pewne na dzień 31.12.2021.
Nieźle, pozyskali 2,5 mln a zostało im na koniec roku 172 tys zł. Brawo.
Tymczasem zobowiązania krótkoterminowe to 474 tys zł, więc jak "osoba fizyczna" nie spłaci pożyczki to jak nic macie kolejną emisję ratunkową :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JWA -0,84% 0,47 2021-09-21 16:16:16