Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,45 zł , zmiana od tamtej pory: -7,53%

Koksowy FOB OFEROWANY PO178$!

Zgłoś do moderatora
Pięknie, a hard 152$
cyt.
Zainteresowanie kupnem było widoczne w piątek, gdy licytowano na platformie węglowej 165 USD za tonę FOB Australia dla PMV, podczas gdy oferta wynosiła około 178 USD za tonę FOB Australia.

https://www.metalbulletin.com/Article/3993658/coking-coal/COKING-COAL-DAILY-Buying-interest-continues-to-support-fob-market.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,35% 32,78 2021-06-18 17:03:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.