Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,86 zł , zmiana od tamtej pory: 94,73%

KNF rejest pozycji krótkich.AQR zwija się,bo wie że jest idealny moment

Zgłoś do moderatora
https://rss.knf.gov.pl/RssOuterView/faces/hspsList.xhtml;jsessionid=df76a2a01249c53622fa741d00a7 

AQR zwija się,bo wie,że jest idealny moment na skrócenie krótkich i realizacje zysków.Kto myśli że to spadnie na 10 czy 15 zl ma zerową wiedzę o GPW.Obecna cena to promocja,myślę że najwięksi pesymiści zakładali spadek na 35 zł,a jest 25 zł.To pokazuje jaka tu jest śmieszna wycena.Zobaczcie wyniki za IV kwartał 2019 roku,a zwłaszcza zysk.Wystarczy że będą mieli taki wynik w całym 2020 roku i przy C/Z 25 daje to 2,5 miliarda kapitalizacji.Obecna kapitalizacja to 1 mld ,śmieszne.A przecież zysk będzie większy, niż 120 milionów,więc będzie kosmos ze wzrostem ceny.Typuje powrót na 100 zł jeszcze przed jesienią.

To jest okazja jakiej dłuuuuuuuugo nie będzie na GPW.
Każdy mądry to wie i dobiera akcje CCC,stąd takie duże obroty od kilku dni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -4,14% 48,41 2020-05-29 17:01:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.