Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -36,92%

KNF odpowiedziala

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z obietnicą zamieszczam odpowiedź KNF

Szanowny Panie,

zawieszenie obrotu akcjami zostało utrzymane, ponieważ Sfinks Polska SA nie wykonała do 31 maja 2021 r. obowiązku opublikowania skonsolidowanego raportu okresowego za pierwszy kwartał 2021 r.

Odwieszenie notowań akcji może nastąpić po ustaniu przesłanek, które były podstawą ich zawieszenia, tj. po uzupełnieniu przez spółkę braków w wypełnianiu obowiązków informacyjnych. Uzależnione jest to zatem od działań spółki.


Z poważaniem,
Departament Komunikacji Społecznej
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SFINKS 0,00% 0,41 2021-09-17 15:10:00