Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,73 zł , zmiana od tamtej pory: -34,07%

KNF nałożyła 450 tys. zł kary na Copernicus Capital TFI 5

Zgłoś do moderatora

Powodem nałożenia kary jest naruszenie przez Copernicus Fundusz Inwestycyjny Otwarty przepisów Ustawy o funduszach inwestycyjnych.

Niemożliwe.

Grójecka 5  (wpisało mi sie przypadkiem zBójecka? przez łzy) = NC = TH Burakowska

Dla przypomnienia

Tar Heel is a nickname applied to the U.S. state of North Carolina and its inhabitants
tam Studiował GB
  • KNF nałożyła 450 tys. zł kary na Copernicus Capital TFI 5 Autor: ~kłopoty

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.