Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: -11,95%

KNF a Getiny - jak rozwiązać problem honorowo

Zgłoś do moderatora
Pan LC sprzedaje 65 % akcji GNB PKO BP po 0,40 zł za akcję , inkasuje ok. 260 mln zł ( to samo robi Idea i Getin H. ).
Podnoszą kapital Idei o ok. 300 mln + wcześniej uchwalona emisja daje ok. 150 mln . Idea powinna wyjść na zalecane wskażniki .
PKO BP zamienia akcje GNB na swoje ( duża nadpłynność ). M O Ż N A tak zrobić , żeby LC nie zarzucał że mu zabrali za 1 zł.
Rząd też by wyszedł z twarzą.....nie zagarnąl a pomógł...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 6,32% 0,77 2020-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.