Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,53 zł , zmiana od tamtej pory: -20,08%

Kluczowe sektory gospodarki i finansów MUSZĄ być zawsze PAŃSTWOWE

Zgłoś do moderatora
w kluczowych dziedzinach trzon , przewaga to powinny być PAŃSTWOWE SPÓŁKI.
Banki, sektor paliwowy, sektor energetyczny, sektor obronny, infrastruktura MUSZĄ należeć do PAŃSTWA. I nie inaczej.

Bo te spółki nie są po to aby sobie pogrywać nimi na giełdzie ale po to aby realizowały politykę państwa, także w zakresie bezpieczeństwa ekonomicznego paliwowego, energetycznego, finansowego..

Pomijam już fakt, że akurat w Polsce to państwowe spółki mają najlepsze wyniki od czasu jak naród odsunął od władzy folksdojczy Tuska i totalną targowicę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -0,67% 25,20 2022-08-17 09:48:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.