Forum Giełda +Dodaj wątek

Klaxon, kłamca!

Zgłoś do moderatora

Autor | ~chlopok [89.74.7.*] 2013-01-17 17:28
Zobacz wątki dotyczące IPO Doradztwo Strategiczne
Zobacz profil IPO Doradztwo Strategiczne
Klaxon, Ty albo głu** jesteś albo tylko udajesz! Jakie 520tyś akcji, piszą o 130tyś łącznie przez cały okres trwania programu! Jeśli nie wypracują zakładanego zysku to pula która była przeznaczona na dany rok przechodzi na następny. Oznacza to, że jeśli nie wypracują tego zysku to dostaną figę z makiem. Wychodzi na to, że sa pewni przyszłych zysków - reasumując bardzo dobre info, będzie POMPA!
PS. Jeszcze jedna uwaga do akcjonariatu mniejszościowego, czytajcie komunikaty uważnie i ze zrozumieniem, bo w innym wypadku poj**8 KLAXON będzie próbował Wam wcisnąć największe bzdury.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-27 14:21:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.