Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,93 zł , zmiana od tamtej pory: 26,10%

Klątwa nad PGE nadal trwa. D1

Zgłoś do moderatora
Wartość krajowej spółki energetycznej z roku na rok stale się zmniejsza, ponieważ ponad 10 lat znajdujemy się w kanale spadkowym. Te okoliczności pozycjonują PGE na szarym końcu polskich akcji, a na dodatek interwał dzienny również niesie ze sobą pesymizm...

Patrząc na wykres D1, dostrzegamy nagły wzrost ceny spowodowany m.in ukazaniem się pozytywnych raportów finansowych. Ruch ten zamknął Polską Grupę Energetyczną w klinie, który nie przebił linii oporu, co poskutkowało spadkiem i znalezieniem się w obecnej sytuacji... Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: https://pl.tradingview.com/chart/PGE/xWIm1Sls/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla PGE 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,63% 10,00 2022-05-27 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.