Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,45%

Kłamstwa Piotra

Zgłoś do moderatora
Chłoptaś Piotr nie ma pojęcia o regulaminie GPW i próbuje straszyć, że nie będzie przejścia na GPW.
Prawda jest taka, że kapitalizacja, żeby przejść na GPW liczona jest średnia z ostatnich 6 miesięcy i czego by spółdzielnia: Król, Witczak, Piotr i ich szemrana spółdzielnia nie robiła, Simfabric ma wystarczającą kapitalizację do przejścia. Kapitalizacja była istotna przy złożeniu prospektu do KNF, a to się już odbyło przy wystarczającym poziomie.
Nie dajcie się oszukiwać. Trzymajcie akcje do przejścia na GPW.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -2,21% 11,05 2022-05-20 16:15:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.