Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -31,67%

Kłamczuch stare brednie powtarza

Zgłoś do moderatora
Wczytajcie się w ostatnie komunikaty. Znowu emisja 6 baniek. W ubiegłym roku były trzy podejscia, na koniec nawet najgłupsze Leszcze tego nie łykały. Jednak brzytwa BOŚ już na szyi i Cacek robi wszystko i powie wszystko aby przeciągnąć agonie Spółki. Fatalne wpływy z obligacji na krótko wystarczyły. Czy to osatni kwartał Sfinksa....Wójek "Sam" to była ostatnia oryginalna ściema. To co teraz napisali już było.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 3,80% 0,41 2021-01-22 16:03:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.