Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,88 zł , zmiana od tamtej pory: 118,75%

kiszenia ciąg dalszy

Zgłoś do moderatora
Trzymam tu kasę już z dwa miesiące czekam i czekam na choć powolny wzrost i doczekać się nie mogę. Tu jest zaprzeczenie chyba wszystkiego. Wartość księgowa ponad 8zł, dobre wskaźniki, niski atrakcyjny kurs, jako jedna z niewielu pozostałych niedoszacowana i nic. Jak znam życie w momencie jak zmienię pociąg kurs nagle wystartuje i wtedy to już w ogóle będzie wkurzenie. Ogólnie można czekać, wiadomo że urośnie, żal tylko patrzeć jak medyczne biją kolejne rekordy a tu kapitał przynajmniej na razie nic nie pracuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.