Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,02 zł , zmiana od tamtej pory: -49,02%

Kilkanaście milionów nowych akcji

Zgłoś do moderatora
Fajna ta ostatnia emisja była na odkupienie udziałów w Solar Innovation. Inwestycja życia. Fantastyczny majątek został nabyty, warto było drukować kolejne akcje na te śmieszne transakcje w pożal się Boże grupie kapitałowej.

Co następne?

K 500 pójdzie do Solara? PGV wydrukuje kolejne 20 milionów akcji, żeby nabyć 200 mln akcji Solara, który nabędzie udziały w K500, odkupując je od Sundragona, który finalnie obejmie akcje Oze Capital?

czy prościej? Solar drukuje 200 mln akcji i płaci nimi Sundragonowu za K500?
  • Kilkanaście milionów nowych akcji Autor: ~RycerzPoznanski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGFGROUP 6,12% 0,52 2023-10-03 16:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.