Forum Giełda +Dodaj wątek

kilka ważnych rzeczy

Zgłoś do moderatora
mam klika pytań do akcjonariuszy, bo zamierzam tutaj powrócić przy 1 zł. na razie prawie wszystko zainwestowałem w MADKOM z którego co jakiś czas wychodzą ważne kontrakty, ale do rzeczy.
1. skąd Igoria robi zyski jak w Google w ogóle ich nie ma pod żadnym hasłem związanym z walutami online ?
2 . dlaczego ktoś pisał, że Igoria ma bardzo dobre spready, jak z linku który ktoś podesłał niedawno wynika,że pod tym względem jest w połowie stawki ?
3. dlaczego uważacie, że podpisanie umów z Czechami i innymi krajami jest tak ważne jak ważniejsze jest przebicie się w tych krajach ze swoją ofertą, jak tu nie potrafią być wysoko w Google to dlaczego tam mają być ?
4. dlaczego ktoś pisał o plusie jakim jest ten rynek i wejściu samej GPW na niego jak to tak naprawdę jest zwykła konkurencja i zagrożenie ?
5. dlaczego ktoś twierdzi, że wyniki były dobre jak od razu widać, że marże spadły przy trochę większych przychodach ?

jakby ktoś potrafił odpowiedzieć na kilka tych pytań to byłbym wdzięczny, bo chcę tu wejść po 1 zł, ale nie wiem czy jest większy sens.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -5,49% 0,22 2022-09-30 16:49:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.