Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: 199,39%

Kilka szacunkowych liczb

Reasumujac trzeba uwzlednic slowa prezes ktorym o ile sie nie myle stwierdzil ze bedzie sie staral jednqk czwartka zyskow przeznaczac na dywidende

Zalozmy optymistycznie zysk roczny srednio 400 ooo pln z czego na dywidende 100 ooo pln
To daje mam zlotowke na prawie 40 akcji czyli 2.5 groszy na akcje
Zakladajac c/z 10 ktorym w tym lrzypadku i tak jest optymistycznie dawaloby to 25 groszy na akcje
Ale problemem jest nowa emisja stad raczej pozinej 20 groszy bardziej nawet ponizej 15

Zreszta przy dodruk kilku milionow akcji te smieszne moje dywagacje i tak sa bez sensu na zawsze spada do ceny emisyjnej czyli 10 groszy zapewne.
Mi tez sie ciezkiej z tym pogodzuc chyba oszalalem kupujac po 2 groszy i wyzej duzo wyzej

Nie mialem wystarczajacych danych i troche za dlugo ten wywiad ogladalem z prezesowi dlatego dokupilem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 1,86% 0,99 2022-05-20 15:47:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.