Forum Giełda +Dodaj wątek

Kilka słów prawdy o Chodziku Księżycowym

Zgłoś do moderatora
Muszę wam drodzy koledzy ( i koleżanki też ) napisać kilka słów prawdy o Chodziku Księżycowym. Tym bardziej, że wraz ze wzrostem kursu akcji Hydrobudowy Polskiej staje się coraz bardziej bezczelny i arogancki. Domaga się (już nie prosi) czekolady i zdecydowanie chce zająć miejsce na komodzie. Sam nie wiem, bo dalsze trzymanie tego monstrum w szufladzie biurka skończy się zapewne wyrwaniem zamka. A jeszcze dwa lata temu był potulny jak baranek, no proszę do czego może prowadzić udzielanie się na forum Bankiera.
Postanowiłem więc wystawić łobuza na licytację, a co tam jak mu u mnie źle, to niech idzie w obce ręce. Pstryknę kilka fotek i będzie jak znalazł na Allegro. Z drugiej strony nie wiem czy to dobry pomysł ,na Allegro go nie znają a tutaj proszę co by nie powiedzieć karierę zrobił i kilku wrogów sobie dożywotnio zaskarbił. Pytam go co nowego na Habecie będzie, a on tylko durnowato się uśmiecha i mówi, że po próżnicy gadać nie zamierza. No to ja mu czekoladę
Wedla z orzechami laskowymi podsuwam a ten łaps i za czym się obejrzałem papierek tylko zostawił. Mów kanalio i za gardło go łapię a ten do mnie co mam do diabła mówić, mów mówię, bo sił i cierpliwości mi zbraknie i jak nic utopie cię w wannie. No i zaczął gadać, ale nie o Hydrobudowie. Tam rzecze mi, już wszystko wiadomo. Trend się zmienił na wzrostowy i kurs dojdzie co najmniej do 5.70. Jak to się zmienił wrzasnąłem, raczej próbuje się zmienić i Pan jeden wie czy tak się stanie, a Chodzik jak to Chodzik tymi swoimi ślepiami świdruje i powtarza ,że się zmienił i to mu jeden ojczulek z miasta Kopernika powiedział i teraz tylko alleluja i do przodu. A to kanalia, szyfrem do mnie gada, ale robię dobrą minę do złej gry a nuż jeszcze coś od niego wyciągnę więc podpuszczam łotra i wywalam co leży mi na wątrobie mówiąc:
No nie bądź taki pewny rynek się chwieje i może ostro korygować a z nim Hydrobudowa Polska. No i wiecie, to już był szczyt chamstwa z jego strony ziewnął sobie tylko i zawołał.
OOOOO może byśmy się czegoś napili ? Bardzo proszę w każdej chwili odparłem i mówiąc to uchyliłem drzwi lodówki w nadziei , że wystarczy jeden żywiec. Kiwnął z aprobatą głową i nie czekając na otwieracz zerwał blaszak z szyjki.
Teraz to już mi zapewne nic nie powie bo jak już sobie golnie to tylko piosenki sprośne śpiewa i panny mu w głowie. Nie mam wyjścia, no nie mam wyjścia kto mnie od niego uwolni? tanio sprzedam , a co tam darmo oddam, jak pochodzi u obcego na krótkiej smyczy to jeszcze do mnie zatęskni.
CK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HBPOLSKA 0,00% 0,01 2013-03-28 15:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.