Forum Giełda +Dodaj wątek

kilka słów o rynku

Zgłoś do moderatora
Mam igorię i życzę sobie oraz Wam żebyśmy zobaczyli tu szybko dwucyfrową cenę akcji ... przed przecinkiem :)
Chciałem jednak zakomunikować coś co dla niektórych może być niezwykłym odkryciem a dla innych banałem za który mnie zrugają. Mianowicie, igoria bawi się kasą a w tą grę najlepsze są banki. One są najbliżej klienta. Jesli faktycznie rynek wymiany walut on-line jest tak obfity to prędzej czy później banki zaczną w niego wchodzić. Wtedy nie pozostanie nic i albo igoria, cinkciarz i pokrewne dadzą się wchłonąć gigantom albo będą jechać na ochłapach. Po prostu chciałem tylko zwrócić uwagę na to, żebyście prócz poczynań igorii obserwowali nie tyle obecną konkurencję tylko konkurencję, która ma potencjał do stania się takową.
  • kilka słów o rynku Autor: ~RSK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 5,67% 0,41 2023-09-22 16:35:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.