Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,73 zł , zmiana od tamtej pory: 15,01%

Kilka pytań do Relacji Inwestorskich

Zgłoś do moderatora
Zaniepokojony aktualną atmosferą wokół spółki chciałem zadać kilka pytań.
1. Czy spółka zamierza jakoś skomentować spadek kursu akcji z 21 zł na 5 zł, a co za tym idzie kapitalizacji o ponad 75%?
2. Czy zarząd i główni akcjonariusze rozważają skup akcji, w celu poprawienia sentymentu inwestorów do akcji spółki?
3. Kiedy spółka zamierza opublikować strategię na najbliższe lata oraz szczegółowy plan działań, tj. daty premier nowych gier, tytuły gier, itp.?
4. Czy spółka otrzymała już pierwszą transzę od All in Games, o której była mowa w ESPI z dnia 12 maja?

Odpowiedzi:
1. Nie komentujemy rynkowej wyceny naszej spółki czy decyzji inwestycyjnych akcjonariuszy. Skupiamy się na działalności operacyjnej i budowaniu wartości spółki dla akcjonariuszy poprzez realizację celów biznesowych. 
2. Zarząd nie zamierza wnioskować do WZ uchwalenie skupu akcji własnych. W ocenie zarządu sytuacja spółki zdecydowanie nie pozwala na taki ruch.
3.Spółka pracuje nad nową strategią rozwoju, niewykluczone, że zostanie ona zaprezentowana do końca roku. Jeśli chodzi projekty nad którymi pracujemy - są one znane. Jesli chodzi o daty premier - za ich ustalanie i komunikację odpowiadają wydawcy.
4. Tak, pierwsza transza została nam wypłacona.

A tymczasem kurs pogłębia dno...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ONEMORE 0,00% 5,44 2021-10-26 15:33:46