Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,40 zł , zmiana od tamtej pory: -7,47%

"(...) kilka ciekawych rozwiązań dla naszych klientów"

Zgłoś do moderatora
"Drugi kwartał to także intensywne prace nad rozwojem oferowanych produktów o nowe funkcjonalności, ale także coraz większa popularność inteligentnej wyszukiwarki SmartSearch (to miło usłyszeć od klientów, że klienci ich e-sklepów chwalą to rozwiązanie mówiąc <<wreszcie można znaleźć właściwe produkty>>). Planujemy w najbliższym czasie udostępnić jeszcze kilka ciekawych rozwiązań dla naszych klientów." 

Ciekawe, co to może być i jak się przełoży na wyniki w drugiej części roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 0,63% 16,10 2020-11-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.