Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: -41,61%

KIERUNEK PÓŁNOC? BARDZO DOBRE ZMIANY. MOŻLIWY ZAMEK 1ZŁ!!

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj troche mieliło, ale można się spodziewać, że zamknięcie będzie w okolicach 1zł, a w poniedziałek może nawet skoczymy na 2zł. Dlaczego tak uważam?

1. A dlatego, że dzisiejszy zakres dzienny sięgnął 0,9.
2. W spółce pojawiły się naprawdę bardzo dobre zmiany - pojawił się prezes Piotr Klomfas.
3. Ten sam człowiek jest odpowiedzialny za spółkę BRAS, a jak wiadomo BRAS to OZE=Fotowoltaika, ponadto BRAS posiada udziały w takich firmach jak UNITED czy Green Mark - zajmujące się Fotowoltaiką na szeroką skalę.
4. Sam BRAS podpisał w ostatnich dniach umowę na ogromną farmę fotowoltaiczną - wystarczy sprawdzić ESPI. (Spółka BRAS sięgnęła swoich szczytów kursu na poziomie 270zł/akcję kilka lat temu).
5. Fundamenty są tutaj solidne i w mojej ocenie będą tutaj szybkie i dobre zmiany, bo potencjał jest ogromny.
6. Freefloat to niespełna 13%.
7. Spółka BIOERG jest w dobrej sytuacji finansowej według aplikacji Squaber
8. Brak więc podstaw do spadków.

Pozdrowienia dla wytrwałych
raaf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOERG 0,56% 0,36 2021-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.