Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,98 zł , zmiana od tamtej pory: -22,82%

Kierunek obrany - inwestycja (BARDZO)długoterminowa

Zgłoś do moderatora
Powiedzmy sobie szczerze moi Drodzy - brak realizacji pozyskania funduszy europejskich (tzw. KPO) lub znaczne opóźnienie owych, a także pozostałe okoliczności szerokiego rynku w obecnych miesiącach sprawiają, że potencjalne tzw. "grube strzały" dla tej spółki się oddalają. Część na pewno bezpowrotnie, część z szansą na odległą przyszłość (ale i to niepewne).

Obecnie pomału wysypuję się z papiera i myślę, że warto tu będzie zajrzeć najszybciej w IV kwartale 2023 r., ewentualnie połowa 2024 i pozbierać walor na niższych pułapach.

Obecny kierunek obrany na poziomy 1.90-2.20 - jednoznacznie wskazuje to nawet technika (mimo malutkiej płynności spółki i bardzo niskich wolumenów tygodniowych). Tak to widzę po głębszej analizie i kilku rozmowach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APANET -7,26% 2,30 2023-06-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.