Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,00 zł , zmiana od tamtej pory: -50,25%

Kierowniku pociagu ze stacji 71.00

Zgłoś do moderatora
… czytasz? Pewnie ze czytasz. Zawsze czytacie.
 
Te naganiacze na wzrosty to od ciebie? Jestes jeszcze tu czy wywaliles wszystko w piątek na koniec sesji i zdezerterowales? Jeśli jestes dalej to taka sprawa bylaby.
 
Dostrzegam potencjal do wzrostu. Gdzies tak do 250 nawet, ewentualnie do 130. Czyli jakies 60% - 200%. Wyjdzie, nie wyjdzie, kto wie,  ale chetnie zaryzykuje i bym się zabral z wami tylko nie w tej chwili bo jakby tak w rozkroku stoisz kierowniku przy tym 82.30 (zalali hakowicze g***em?). Kto wie zatem czy to wzrosnie czy spadnie ostatecznie. Zwodniczy moment teraz, prawda? (podobnie było na allegro 8 listopada i teraz lipe maja, a mialo być tak pieknie). Ale jakbys pchnal cene do 91.15 to pozniej bardzo chetnie  dolacze. Ale lojalnie uprzedzam. Kazde podbicie od teraz ponizej 91 (szczególnie przy 86.70) potraktuje jako pulapke otwierajaca być moze droge na 71 (a nawet 60 lub 44). Także sam rozumiesz, ze trzeba poczekac i poobserwowac bo po co w tej chwili ryzykowac kapitalem.
 
A wy tymczasem dalej naganiajcie na wzrosty i szukajcie dawcow. Narazie postoje z boku i zobacze o co wam dokladnie chodzi. W tej chwili pilka jest po twojej stronie kierowniku. Dol czy gora w najblizszcyh sesjach? Ja sobie przypilnuje okazji...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,51% 39,80 2023-06-07 16:16:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.