Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,70 zł , zmiana od tamtej pory: 59,15%

Kiepskie..trollowanie.

Zgłoś do moderatora
To taka dobra,bezinteresowna duszyczka,wytrawny,osiedlowy analityk,taki,że ho ho.W dzielnicy zwany W. Bufetem(taka garkuchnia).Dwoi się troi by z kieszonkowego zrobić fortunę,on już nawet wie ile będzie wynosil kurs(ma profetyczne zdolnosci).I naturalnie dzieli się swoimi analizami zupełnie pro bono,społecznik i filantrop zarazem:))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 5,82% 60,00 2023-01-27 16:47:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.