Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,39 zł , zmiana od tamtej pory: -24,19%

Kiepskie rokowania RGR kreski może wyniki zanegują negatywny scenariusz?

Zgłoś do moderatora
Po mojemu z kresem wychodzi dość ponury obraz na IZS.

http://prntscr.com/1qjqwbc

Podwójny szczyt z 23.07 i 02.08 właśnie się realizuje, on zaś zamknie większą formacje RGR. W razie realizacji, kurs może sięgnąć na 2,60.

Piątek zdecyduje o tym papierze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IZOSTAL 1,18% 2,57 2022-05-16 16:11:40