Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,95 zł , zmiana od tamtej pory: 15,83%

Kiedy zakończy się zjazd?

Zgłoś do moderatora
Może jakaś porządna Spółka zainteresuje się akwizycją Projprzemu.
Od roku akcje pikują w dół, to już ponad 50 procent. Im tańsza akcja tym mniejszy obrót, brak zainteresowania. A zanosi się na - 80 procent w okolicy 10 zł. Jak widać tu pozostał jeden gracz, który prowadzi kupno/sprzedaż sam ze sobą.
  • Kiedy zakończy się zjazd? Autor: ~Qu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 0,00% 15,00 2020-01-24 15:09:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.