Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,91 zł , zmiana od tamtej pory: -35,62%

Kiedy wystrzeli kurs ???

Zgłoś do moderatora
Zaczeli grubo na początku a teraz bym ich porównał do alkoholika z każdym łykiem wódki idą w dół,... z tą dywidendą to kompromitacja po co takie ochłapy dawać nie mówiąc już o tym ze co oglądam to jak bym był w kinie na filmie katastroficznym gdzie finał jest znany a każdy co obserwuje na wykresach widzi ze spółka nie rozwija się a tylko straszy na wig,..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GAMFACTOR -0,62% 6,38 2022-07-06 14:35:57