Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: 184,91%

Kiedy wpłyną pieniądze za niewywiązanie się z umowy przyrzeczonej?

Zgłoś do moderatora
Zaraz minie rok czasu od tej informacji? https://www.bankier.pl/wiadomosc/EUROPEJSKI-FUNDUSZ-ENERGII-S-A-Wezwanie-do-zawarcia-umowy-przyrzeczonej-7601746.html
Ps. milion zł + odszkodowanie na drodze nie leży - cytując raport "W przypadku nie zawarcia umowy przyrzeczonej przez FIZ i reprezentjacy go TFI Europejski Fundusz Energii S.A. będzie mógł się domagać kary umownej w wysokości 1 mln zł i odszkodowania".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EFENERGII 2,72% 0,60 2020-08-05 12:07:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.