Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,71 zł , zmiana od tamtej pory: 65,77%

Kiedy w końcu wystartuje Foxbuy.com?

Zgłoś do moderatora
Bo wcześniej na stronie http://www.foxbuy.com było że otwarcie 15.10.2020, a teraz że otwarcie wkrótce?

Już nie interesuje mnie to tylko od strony inwestycyjnej, ale też od strony kupującego. Dość mam tych dużych platform (zwłaszcza jednej ;)) i dla konsumentów przydałaby się jakaś zdrowa konkurencja.
A od chińczyków nie chce mi się kupować i czekać na zamówiony towar kilka tyg., zresztą wolę wspierać polskie firmy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOXBUY 0,00% 6,15 2020-11-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.