Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,50 zł , zmiana od tamtej pory: 10,00%

Kiedy powrót zainteresowania Orionem z okresu 2014-2015?

Zgłoś do moderatora
Orion pokazał wyjątkowo dobre wyniki i wiem jedno, mamy podobny czas jak przed milenijnym zachwytem spółkami internetowymi. Wtedy rosła jak na drożdżach kapitalizacja spółek z dopiskiem .com czy .net., a teraz zachwyt skierowany jest ku spółką zajmującymi się różnymi abstrakcyjnymi biznesami. Nikt nie wie kiedy te biznesy, które skumulowały dużą kasę drobnych inwestorów z giełdy - zwyczajnie znikną, a ich wyceny idą na razie w C/Z x kilkaset jeśli są notowane. Kiedy moda na różne dziwactwa zniknie, wrócimy do spółek dywidendowych i z konkretnymi biznesami. Orion ma konkretny, poukładany i do tego dywidendowy biznes. Skromnie zmierza ku podwojeniu wartości. Sądzę, że split pomoże w płynności. Sama spółka pracuje mocno nad relacjami inwestorskimi http://inwestycje.pl/firma/Orion-Investment-S.A.-osiaga-738-mln-zl-zysku-netto-w-2017-r.;316083;0.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORION 0,00% 7,15 2019-11-22 09:03:25
2019-11-20
Wyniki finansowe
2019-10-18
Nabycie akcji własnych
2019-10-11
Nabycie akcji własnych
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.