Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,50 zł , zmiana od tamtej pory: 3,79%

Kiedy Pharmena zrealizuje swoje plany? I czy nie da/daje plamy?

Zgłoś do moderatora
cytat ze strony Pharmeny:
W sierpniu 2018 r. Komisja Europejska zautoryzowała 1-MNA jako nowy składnik żywności oraz dodatkowo przyznała Emitentowi pięcioletnią ochroną danych naukowych zawartych we wniosku o autoryzację 1-MNA a tym samym wyłączne prawo do wprowadzanie do sprzedaży żywności zawierającej 1-MNA przez okres 5 lat od daty wydania zezwolenia dla nowej żywności.
PHARMENA planuje budowę w Polsce silnej marki o nazwie MENAVITIN dla suplementów diety opartych na innowacyjnej cząsteczce 1-MNA. W najbliższym roku planuje się dalszy rozwój portfela produktów poprzez wprowadzenie do sprzedaży nowych innowacyjnych produktów w ramach marki parasolowej.
PHARMENA planuje także wprowadzać do sprzedaży w Europie suplementy diety oparte o innowacyjną cząsteczkę 1-MNA pod własną marką MENAVITIN oraz w ramach współpracy tzw. white label.
Ponadto, PHARMENA zamierza rozpocząć proces przygotowania dokumentacji zgłoszeniowej i autoryzacji 1-MNA jako nowej żywności na rynkach Chin, Japonii, Indii oraz Australii.

tekst ten nie ma daty publikacji, ale z tego co pamiętam wisi już bardzo długo.
w sierpniu 2023 roku każdy będzie mógł sprzedawać żywność z 1-MNA. jeśli oczywiście ktoś będzie chciał :)
Pharmena planuje budowę silnej marki - jak można to osiągnąć bez promocji towarów? o Menavitin trudno sie dowiedzieć. chyba, że zajrzysz na wątek Pharmeny na Bankierze :)
ponoć w "najbliższym roku" (nie wiemy którym) miał być rozwój portfela produktów. pojawiło się coś nowego?
co do sprzedaży w Europie i tak nagłaśnianej współpracy z Amazon. na polskiej stronie Menavitin nie ma. można znaleść szampony itp. kiedy wpiszemy Pharmena.
na niemieckiej Menavitin jest tylko jako preparaty do włosów robione przez niemiecki "oddział" i to znikoma ilość.
na amazon.com to nawet nie próbujcie - ale to przecież nie Europa :)
ciekaw jestem jak długo (albo czy wogóle zaczęli) potrwa przygotowywanie dokumentacji na rynki azjatyckie? czy zdarzą przed rokiem 2023?
czy tylko ja uważam, że Pharmena nie dotrzymuje obietnic, albo po prostu olewa terminy?

no i proszę przeczytać ten tekst jeszcze raz. pojawia się w nim trzy razy słowo "planuje" i raz "zamierza". tak się pisze teksty o zadaniach, których nie musisz realizować. planować można wiele, wiele lat (tak jak to teraz wygląda) i nigdy nie przedstawić efektów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -2,18% 9,86 2021-09-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.