Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%

KGHM idzie na rekord i konkretną dywidendę

Zgłoś do moderatora
COPPER - Up! KGHM - Up!

https://zarabianienaforexgieldaobligacje.blogspot.com/2017/09/copper-up-kghm-up.html

                Miedź rośnie w najlepsze. Korzysta na informacjach napływających ze światowej gospodarki, w tym Chin. Analitycy przewidują deficyt na rynku miedzi w tym roku oraz w następnym, co może wpływać na wzrost ceny. Analiza techniczna też nie pozostawia jakiegoś miejsca dla niedźwiedzi i SELL.

https://4.bp.blogspot.com/-3PsNi6phGLA/Wa2IDANj0AI/AAAAAAAAATg/cKBNAsV0og4Y5hIrOpP9D9TI8tgtg36XQCLcBGAs/s400/cooper.jpg

https://3.bp.blogspot.com/-G51KZwzfcbg/Wa2IOFxIamI/AAAAAAAAATk/vqpYauuSVCgwa92LEcQX7QeEdgV8K4MqgCLcBGAs/s400/AT%2BCOPPER.jpg
investing.com

                     KGHM nie pozostaje w tyle i rośnie pomimo kiepskiej sesji na warszawskim parkiecie. Dzień zakończył na poziomie 128 zł przy obrotach przekraczających 44 mln zł.Oprócz wzrostu cen miedzi na rynkach światowych, KGHM korzysta na słabym dolarze, co będzie widać w wynikach kwartalnych spółki.

https://2.bp.blogspot.com/-oefMSil30ns/Wa2Je9m79qI/AAAAAAAAATs/iQ6zbuuaggMqfmnvLf-k9M-azjnAPsepQCLcBGAs/s400/usdpln.jpg

                     Akcjonariusze naszego giganta miedziowego będą miały szanse na sporą dywidendę w przyszłym roku. Liczy na to i Skarb Państwa.
                     Z polskiej gospodarki napływają pozytywne informacje co doceniła Agencja Moody's w swoim komunikacie. W poniedziałkowym raporcie podniosła prognozę wzrostu PKB Polski w 2017 r. do 4,3 proc. z 3,2 proc. i obniżyła dla deficytu sektora finansów publicznych do 2,5 proc. PKB z 2,9 proc. Podsumowując KGHM ma szansę na pokonane historycznego rekordu.

Pozdrawiam Adam Kruchy

  • KGHM idzie na rekord i konkretną dywidendę Autor: adamkruchy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KINOPOL 0,00% 9,45 2020-02-27 12:08:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.