Forum Giełda +Dodaj wątek

kghm dal wam kopa na Bipromecie

Zgłoś do moderatora
Jednocześnie Zarząd Bipromet S.A. przekazuje do publicznej wiadomości, iż także w dniu 13 grudnia 2013 roku z członkostwa w Radzie Nadzorczej Bipromet S.A. zrezygnował Pan Marek Leśniak - Członek Rady Nadzorczej Spółki. Jak podano w oświadczeniu rezygnacja Pana Marka Leśniaka nastapiła w związku z brakiem możliwości dalszego właściwego wypełniania obowiązków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 9,09% 1,20 2023-10-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.