Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,30 zł , zmiana od tamtej pory: -3,25%

KFM DeutscheMittelstandAG przyznaje obligacjom PHOTON 4,5 gwiazdek / 5

Zgłoś do moderatora
Brawo !

KFM Deutsche Mittelstand AG bestätigt Photon-Energy-Anleihe als "attraktiv (positiver Ausblick)"
 
- In ihrem aktuellen KFM-Mittelstandsanleihen-Barometer zu der 7,75%-Photon-Energy-Anleihe bestätigt die KFM Deutsche Mittelstand AG die Anleihe als "attraktiv (positiver Ausblick)" mit 4,5 von 5 möglichen Sternen.
- Grund hierfür ist u.a. die positive Geschäftsentwicklung der letzten Jahre, die das Unternehmen auch im ersten Halbjahr des Geschäftsjahres 2020 fortsetzen konnte.

https://www.dgap.de/dgap/News/dgap_media/photon-energy-kfm-deutsche-mittelstand-bestaetigt-photonenergyanleihe-als-attraktiv-positiver-ausblick/?newsID=1398011

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -0,83% 11,90 2021-05-06 16:43:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.