Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,99 zł , zmiana od tamtej pory: -16,00%

KERNEL Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
 pomimo trwającej korekty na rynku notowania KER zaczęły się wykazywać relatywną siłą. Wzrost wolumenu obrotu, towarzyszący ubiegłotygodniowej zwyżce, może zapowiadać przynajmniej zakończenia trendu spadkowego. Do wejścia w trend wzrostowy potrzebne będzie jednak zamknięcie powyżej ostatniego maksimum (51,60 zł)  http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/26214-przeglad-techniczny-kernel-intercars

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL -0,12% 41,15 2019-11-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.