Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,02 zł , zmiana od tamtej pory: -17,19%

@Kenobi s buble JAW910

Zgłoś do moderatora
UDT zamyka blok
Po oględzinach leja bloku 910 MW w Jaworznie, inspektor Urzędu Dozoru Technicznego zobowiązał Taurona do usunięcia uszkodzonego elementu. Jednostka w związku z awarią instalacji do odpopielania nie pracuje od 6 sierpnia. Prace mają przeprowadzić właściciel bloku oraz wykonawca jednostki, firma Rafako. W związku z decyzją UDT postój bloku zaplanowano do 29 sierpnia. Przypomnijmy, że w piątek prace rozpoczął inspektor Urzędu Dozoru Technicznego razem ze specjalistami z Tauronu i Rafako, wykonawca jednostki. sprawdzał stan leja kotła bloku 910 MW w Jaworznie. Po piątkowej kontroli UDT wydał właśnie zalecenie dotyczące wymiany uszkodzonego elementu. – Blok do końca października znajduje się w okresie przejściowym, co wiążę się z etapem strojeń, testów i optymalizacji – informowała spółka.

i co nowe sukno wyrwało stare :)) i kto o tym pisał?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO -5,92% 11,61 2022-09-23 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.