Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: -28,57%

_KCI_ kapitalizacja 96 mln PLN, a wczoraj sprzedał 40% GM za 96,7 mln

Zgłoś do moderatora
Ewenement na GPW. Spółka wyceniana niżej niż kasa ze sprzedaży połowy pakietu posiadanego GREMI MEDIA! Potencjał 400%.

Sorosowi

https://stooq.pl/q/g/?s=kci

https://stooq.pl/n/?f=1459312&search=+kci+

Pozostaje jeszcze kolejne ponad 40% akcji Gremi MEDIA (Rzeczpospolita, Parkiet, E-Kiosk) + inne aktywa. Łącznie 500 mln PLN.
To dawny JUPITER.

Pakować perełkę, którą rynek jeszcze tanio wycenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 0,00% 1,00 2023-06-06 11:06:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.