Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,65 zł , zmiana od tamtej pory: -7,85%

KBJ czy Madkom czy Logintrade

Zgłoś do moderatora
Ponieważ to forum Aillerona jest bardzo merytoryczne, a mamy teraz trochę ciszy przed kolejną falą wzrostową (jak zakładam) to chciałbym Was zapytać o opinię, którą ze spółek byście preferowali. Uwolniło mi się trochę środków i rozważam małe zakupy ;)
Dla mnie cichym faworytem jest Logintrade, bo mała wycena a jednak biznes im bezpiecznie rośnie, w tym roku nawet mocno. Na drugim miejscu KBJ , dużo kontraktów, ale ktoś bardzo sypie i do tego już sporo kurs urósł. Analogicznie ma się rzecz z Madkom. Dwie ostatnie spółki mają szerszy wachlarz usług i obszarów działania, ale pytanie czy tam jeszcze jest paliwo do wzrostów na kursie. Natomiast Logintrade jest malutką spółką, ale kurs cofnął się z 1,40 na 80-90 gr, mimo że zapowiada się kolejny rekordowy rok dla spółki (nowa ustawa o zamówieniach publicznych). Co sądzicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AILLERON -5,26% 13,50 2021-09-20 16:46:53