Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,44 zł , zmiana od tamtej pory: 7,79%

Kazdy widzi co sie swieci. Batony i zbieranie wszystkiego.

Zgłoś do moderatora
Witam spoldzielnie. Tak czulem. Po tasmie widze, ze troche sie dzis cykacie zeby nie odlecialo juz dzisiaj. ;) Trolowanie nie zadzialalo, to batony zalozone i pakiety przewalane z wora do wora. A leszcze, ktore nie maja pojecia co tu sie dzieje maja oddac. To oznacza jedno: nie znasz dnia ni godziny :) Przerabiam to na innych spolkach. Siedze w pierwszej klasie i pozdrawiam akcjonariat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -6,07% 2,63 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.