Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,80 zł , zmiana od tamtej pory: 11,22%

Kapitalizacja wciąż abstrakcyjnie wysoka jak na takiego pustego balona

Zgłoś do moderatora
5 mln ? ... bez przesady :-)
takie rzeczy na NC są chyba niemożliwe .. nawet virtual vison który otwarcie przyznaje, że ma przychody 0 bo nie prowadzi działalności operacyjnej ma kapitalizację 8 mln.
A tutaj mamy Gardenię :-)
mcap na poziomie 20 mln czyli około 3,2 za akcję byłby wg mnie ok - a dlaczego?
Bo po tyle (jeśli dobrze pamiętam) akcje były oferowane w preIPO 2 lata temu - a trzeba zauważyć, że od 2 lat po pierwsze sentyment do gamingu się osłabił, a po drugie przez ten czas SimFabric nie zrealizował żadnej z większych obiecanych gier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 0,00% 10,90 2022-06-28 13:10:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.