Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -74,85%

Kapitalizacja REDAN vs pakiet akcji TXM w portfelu spółki?

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś może mi wytłumaczyć, czemu kapitalizacja Redanu wynosi aktualnie 36 mln zł, a sam pakiet akcji TXM, który Redan posiada, jest warty na rynku 38,3 mln zł?

https://stooq.pl/q/h/?s=txm

Ciekawe, że analityk mBanku na początku listopada br. wydał rekomendację kupuj dla TXM z ceną docelową 5,77 zł za 1 akcję i jeśli jego rekomendacja miałaby się sprawdzić to pakiet TXM posiadany przez Redan byłby warty około 109 mln zł

http://www.mdm.pl/ui-pub/site/analizy_i_rynek/analizy_i_rekomendacje/analiza_fundamentalna/rekomendacje

A Redan jeszcze ma swój własny biznes modowy np. TOP Secret, Troll

Przyglądam się Redanowi i zastanawiam się skąd się bierze jej aktualna kapitalizacja na rynku?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 14,41% 0,25 2020-01-17 15:04:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.