Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,20 zł , zmiana od tamtej pory: 318,48%

kapitalizacja naszej firmy

Zgłoś do moderatora
Osiągnęliśmy wycenę giełdową naszej firmy na poziomie 21 nowych domów na wsi.
Nie wiem jak Was, ale mnie to bawi (przynajmniej na razie).
Pozdrawiam
Jeszcze jedno. Gdyby teoretycznie wypłacili cały zysk za zeszły rok w formie dywidendy, to kurs odniesienia po odcięciu wynosiłby około 0 (zero)? Jeżeli tak, to zaklepuję sobie pierwsze miejsce na liście społecznej i biorę ile wlezie (tylko skąd ja wezmę tyle reklamówek...).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HMINWEST 1,58% 38,50 2024-02-29 17:00:00