Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,83 zł , zmiana od tamtej pory: -60,36%

Kapitalizacja 7 mln hahahah błazenada?

Zgłoś do moderatora
Idzie na 35 groszy? Tam jest wsparcie, wtedy kapitalizacja będzie 3 mln. Spółka VR? Buahahahś jakby prezes liczył na tanie akcje z pakietu motywacyjnego to by nie kupował za swoje pieniądze. Wygląda na to że 4 zł w marcu nie będzie, co zamknie drogę do kolejnych pakietów motywacyjnych w kolejnych latach? Czyli nie będzie 10 zł w 2023? Czy może będzie wrogie przejęcie gdy akcje będą po 10 gr? Bo za milion to Kowalski to kupi pakietem większościowym buahahahś
  • Kapitalizacja 7 mln hahahah błazenada? Autor: ~Mikiszka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOVGAMVR 3,13% 0,33 2022-07-05 16:36:48