Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,26 zł , zmiana od tamtej pory: -5,86%

KAPITALIZACJA 500MLN A SAMEJ GOTOWKI NA INWESTYCJE 500MLN UP

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-26 o godz. 13:09 ~Adwersarz napisał(a):
> Za jakiś czas, jak już wypełnią swój plan zakupów, doprowadzą do ceny wręcz spekulacujnej, by poczuć się krezusami, lub by zarobić na obrocie części posiadanych akcji. Wywindują cenę do 150 - 200 lub wyżej, a będzie to znacznie łatwiejsze niż utrzymanie jej teraz na minimach...

Adwersarz cena 150-200 PLN nie będzie żadną cena spekulacyjną , cena 150-200 PLN to wartość godziwa , o cenie spekulacyjnej będzie można powiedzieć gdyby była 500-700 PLN , ale co do celu w pełni się zgadzam , póki co mają jeden skup dywidendowy po jak najniższej cenie , my to wiemy i oni też . Pytanie jest jedno czy nowa fala zakażeń rozlewająca się po świecie (w okresie letnim?) nie zmusi ich do wcześniejszych zakupów bo im kurs może uciec i plan się rozsypie , na jesień może być już za późno (mleko się rozleje) BA.5 i córka BA.5.1 może im szyki pokrzyżować , zobaczymy miłego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 1,44% 49,20 2022-09-26 16:49:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.